Telefon

Ebru Sanatı ile Bezenmiş Butik Buketler

Bera Çiçekleri  >  Ebru Sanatlı Buketler

30'lu Özel Seri CANLI MOR Lale Buketi

Her Hafta pazartesi günü Hollanda'dan özel getirilen nadir bulunan renkte Fuşya - Mor Renkli 30 Adet CANLI Laleler, Çift taraflı Korean Kağıt ile ambalajlanmaktadır.Not: Kağıt rengi stok durumuna göre..

1.062TL Vergiler Hariç: 900TL

Ebru Sanatlı Ekvator Gülleri (Special Collection)

Özel Kolleksiyon Ebru Sanatı işlemeli kağıda sarılı 10 Adet taze ekvator gülü.Sevdiklerine unutulmaz ve Ölümsüz bir hediye, sanatsal çiçek arayanlara!Çiçek ölür fakat geriye hatırası kalacak bir eser ..

413TL Vergiler Hariç: 350TL

Ebru Sanatlı Pembe Degrade güller (Exclusive Collection)

Özel Kolleksiyon Ebru Sanatı işlemeli kağıda sarılı 10 Adet taze Pembe Renk geçişli ithal gülSevdiklerine unutulmaz ve Ölümsüz bir hediye, sanatsal çiçek arayanlara!Çiçek ölür fakat geriye hatırası ka..

413TL Vergiler Hariç: 350TL

Colorful Joy

Ünlü Ebruzen Hikmet Barutçugil tarafından icra edilmiş özel saman ebru kağıdına sarılı özel kolleksiyon bir bukettir kendileri...İçerisinde başlıca her hafta taze olarak tedarik edilen 20 adet ithal t..

885TL Vergiler Hariç: 750TL

Ebru Sanatlı Gülbeşeker (Exclusive Collection)

Özel Kolleksiyon Ebru Sanatı işlemeli kağıda sarılı 10 Adet taze Şeker Pembe Renkli ithal gülSanatsal çiçek arayanlara! Sevdiklerine unutulmaz ve Ölümsüz bir hediyeÇiçek ölür fakat geriye hatırası kal..

413TL Vergiler Hariç: 350TL

Ebru Sanatlı Lavantalı Özel Seri Mor Lale Buketi

Her Hafta pazartesi günü Hollanda'dan özel getirilen nadir bulunan renkte Fuşya - Mor Renkli 10 LalelerBuket kağıdı olarak Ebruzen tarafından icra edilmiş her biri 1 adet olan Özel Ebru kullanılmaktad..

413TL Vergiler Hariç: 350TL

Ebru Sanatlı Lila Güller (Exclusive Collection)

Özel Kolleksiyon Ebru Sanatı işlemeli kağıda sarılı 10 Adet taze Lila renkli ithal gülSevdiklerine unutulmaz ve Ölümsüz bir hediye, sanatsal çiçek arayanlara!Çiçek ölür fakat geriye hatırası kalacak b..

413TL Vergiler Hariç: 350TL

Ebru Sanatlı Özel Seri CANLI MOR Lale Buketi

Her Hafta pazartesi günü Hollanda'dan özel getirilen nadir bulunan renkte Fuşya - Mor Renkli 30 Adet CANLI Laleler, Ebruzen tarafından icra edilmiş ebrulu özel saman kağıdı kağıt ile ambalajlanmaktadı..

1.121TL Vergiler Hariç: 950TL

Ebru Sanatlı Paloma (Exclusive Collection)

Özel Kolleksiyon Ebru Sanatı işlemeli kağıda sarılı 10 Adet taze Paloma gül serisiSanatsal çiçek arayanlara! Sevdiklerine unutulmaz ve Ölümsüz bir hediyeÇiçek ölür fakat geriye hatırası kalacak bir es..

413TL Vergiler Hariç: 350TL

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)