Telefon

Ebru Sanatı ile Bezenmiş Butik Buketler

Bera Çiçekleri  >  Ebru Sanatlı Buketler

Ebru Sanatlı Ekvator Gülleri (Special Collection)

Özel Kolleksiyon Ebru Sanatı işlemeli kağıda sarılı 10 Adet taze ekvator gülü.Sevdiklerine unutulmaz ve Ölümsüz bir hediye, sanatsal çiçek arayanlara!Çiçek ölür fakat geriye hatırası kalacak bir eser ..

413TL Vergiler Hariç: 350TL

Ebru Sanatlı Pembe Degrade güller (Exclusive Collection)

Özel Kolleksiyon Ebru Sanatı işlemeli kağıda sarılı 10 Adet taze Pembe Renk geçişli ithal gülSevdiklerine unutulmaz ve Ölümsüz bir hediye, sanatsal çiçek arayanlara!Çiçek ölür fakat geriye hatırası ka..

413TL Vergiler Hariç: 350TL

Colorful Joy

Ünlü Ebruzen Hikmet Barutçugil tarafından icra edilmiş özel saman ebru kağıdına sarılı özel kolleksiyon bir bukettir kendileri...İçerisinde başlıca her hafta taze olarak tedarik edilen 20 adet ithal t..

649TL Vergiler Hariç: 550TL

Ebru Sanatlı Gülbeşeker (Exclusive Collection)

Özel Kolleksiyon Ebru Sanatı işlemeli kağıda sarılı 10 Adet taze Şeker Pembe Renkli ithal gülSanatsal çiçek arayanlara! Sevdiklerine unutulmaz ve Ölümsüz bir hediyeÇiçek ölür fakat geriye hatırası kal..

413TL Vergiler Hariç: 350TL

Ebru Sanatlı Lila Güller (Exclusive Collection)

Özel Kolleksiyon Ebru Sanatı işlemeli kağıda sarılı 10 Adet taze Lila renkli ithal gülSevdiklerine unutulmaz ve Ölümsüz bir hediye, sanatsal çiçek arayanlara!Çiçek ölür fakat geriye hatırası kalacak b..

413TL Vergiler Hariç: 350TL

Ebru Sanatlı Paloma (Exclusive Collection)

Özel Kolleksiyon Ebru Sanatı işlemeli kağıda sarılı 10 Adet taze Paloma gül serisiSanatsal çiçek arayanlara! Sevdiklerine unutulmaz ve Ölümsüz bir hediyeÇiçek ölür fakat geriye hatırası kalacak bir es..

413TL Vergiler Hariç: 350TL

Ebru Sanatlı Pembe - Fuşya Şakayık Buketi (Exclusive Collection)

10 Adet Tercihe bağlı olarak Taze Pembe ya da Fuşya Şakayık hem de elyapımı Ebru Sanatlı Ambalaj Kağıdı ile birlikte Not: Ambalaj Kağıdı olarak kullandığımız ebrulu kağıtlar, Ebru Sanatçısı tarafından..

472TL Vergiler Hariç: 400TL

Ebru Sanatlı Prenses Şakayık Buketi (Exclusive Collection)

10 Adet Taze Beyaz Şakayık Buketi hem de Elyapımı Ebru Sanatlı Ambalaj kağıdı ile Not: Ambalaj Kağıdı olarak kullandığımız ebrulu kağıtlar, Ebru Sanatçısı tarafından icra edilmiş kağıtlar olup, renk v..

472TL Vergiler Hariç: 400TL

Ebru Sanatlı Somon Güller (Exclusive Collection)

Somon Renk ithal gülSevdiklerine unutulmaz ve Ölümsüz bir hediye, sanatsal çiçek arayanlara!Çiçek ölür fakat geriye hatırası kalacak bir eser bırakmak amacımız.Not: Ebru Kağıtları ünlü Ebru Sanatçısı ..

413TL Vergiler Hariç: 350TL

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 11 (2 Sayfa)