Telefon

Ebru Sanatı ile Bezenmiş Butik Buketler

Bera Çiçekleri  >  Ebru Sanatlı Buketler

Ebru Sanatlı Ekvator Gülleri (Special Collection)

Özel Kolleksiyon Ebru Sanatı işlemeli kağıda sarılı 10 Adet taze ekvator gülü.Sevdiklerine unutulmaz ve Ölümsüz bir hediye, sanatsal çiçek arayanlara!Çiçek ölür fakat geriye hatırası kalacak bir eser ..

378TL Vergiler Hariç: 350TL

Ebru Sanatlı Pembe Degrade güller (Exclusive Collection)

Özel Kolleksiyon Ebru Sanatı işlemeli kağıda sarılı 10 Adet taze Pembe Renk geçişli ithal gülSevdiklerine unutulmaz ve Ölümsüz bir hediye, sanatsal çiçek arayanlara!Çiçek ölür fakat geriye hatırası ka..

378TL Vergiler Hariç: 350TL

Colorful Joy

Ünlü Ebruzen Hikmet Barutçugil tarafından icra edilmiş özel saman ebru kağıdına sarılı özel kolleksiyon bir bukettir kendileri...İçerisinde başlıca her hafta taze olarak tedarik edilen 20 adet ithal t..

540TL Vergiler Hariç: 500TL

Ebru Sanatlı Beyaz Erengül Buketi

Ebru Sanatçısı tarafından icra edilmiş özel Ebru kağıdı ambalajı ile 1 demet beyaz erengüller ve 5 adet ithal, dayanıklı pembe geçişli güllerin muhteşem uyumu..

351TL Vergiler Hariç: 325TL

Ebru Sanatlı Gülbeşeker (Exclusive Collection)

Özel Kolleksiyon Ebru Sanatı işlemeli kağıda sarılı 10 Adet taze Şeker Pembe Renkli ithal gülSanatsal çiçek arayanlara! Sevdiklerine unutulmaz ve Ölümsüz bir hediyeÇiçek ölür fakat geriye hatırası kal..

378TL Vergiler Hariç: 350TL

Ebru Sanatlı Lila Güller (Exclusive Collection)

Özel Kolleksiyon Ebru Sanatı işlemeli kağıda sarılı 10 Adet taze Lila renkli ithal gülSevdiklerine unutulmaz ve Ölümsüz bir hediye, sanatsal çiçek arayanlara!Çiçek ölür fakat geriye hatırası kalacak b..

378TL Vergiler Hariç: 350TL

Ebru Sanatlı Paloma (Exclusive Collection)

Özel Kolleksiyon Ebru Sanatı işlemeli kağıda sarılı 10 Adet taze Paloma gül serisiSanatsal çiçek arayanlara! Sevdiklerine unutulmaz ve Ölümsüz bir hediyeÇiçek ölür fakat geriye hatırası kalacak bir es..

378TL Vergiler Hariç: 350TL

Ebru Sanatlı Pembe - Fuşya Şakayık Buketi (Exclusive Collection)

10 Adet Tercihe bağlı olarak Taze Pembe ya da Fuşya Şakayık hem de elyapımı Ebru Sanatlı Ambalaj Kağıdı ile birlikte Not: Ambalaj Kağıdı olarak kullandığımız ebrulu kağıtlar, Ebru Sanatçısı tarafından..

702TL Vergiler Hariç: 650TL

Ebru Sanatlı Prenses Şakayık Buketi (Exclusive Collection)

10 Adet Taze Beyaz Şakayık Buketi hem de Elyapımı Ebru Sanatlı Ambalaj kağıdı ile Not: Ambalaj Kağıdı olarak kullandığımız ebrulu kağıtlar, Ebru Sanatçısı tarafından icra edilmiş kağıtlar olup, renk v..

702TL Vergiler Hariç: 650TL

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 11 (2 Sayfa)