Telefon

Özel Günler - Anneler günü

Özel Günler - Anneler günü

3ü1arada Bahar Renklerinde Şebboy Buketi

  Uzun vazo ömrüne sahip 15 adet Beyaz, Pembe ve Mor Renkli Nostaljik Şebboy AranjmanıŞebboy dayanıklı ve güzel kokulu bir bitkidir. İhtişamlı bir görünüşe sahip olup, sevdikleriniz içi..

289TL Vergiler Hariç: 245TL

Bahar Renklerinde Şebboy Buketi

 . Mevsimsel Dayanıklı 10 adet Pembe ve Mor Renkli Nostaljik Şebboy AranjmanıŞebboy dayanıklı ve güzel kokulu bir bitkidir...

229TL Vergiler Hariç: 194TL

Ebru Sanatı ile Süslenmiş Beton saksıda Sonbahar Pembesi Orkide

 Nadir Bulunan Somon karışımı Pembe renkli Orkide İhtişamı hem de ebru sanatı süslemesine sahip beton saksı ile birlikte..

250TL Vergiler Hariç: 212TL

Misk-i Sümbül

  O'na yıllarca unutamayacağı bir koku ve anı armağan etmek ister misiniz?9 adet Pembe, Mor ve Beyaz Renkli Nostaljik Sümbül Aranjmanı hem de 5 adet Craspedia taneciği ile birlikte sevdikler..

229TL Vergiler Hariç: 194TL

Misk-i Sümbül 2

 O'na yıllarca unutamayacağı bir koku ve anı armağan etmek ister misiniz?9 adet Pembe, Mor ve Beyaz Renkli Nostaljik Sümbül Aranjmanı sevdiklerinizin aklını başından alacağınız en büyük yardımcıd..

229TL Vergiler Hariç: 194TL

Muhteşem Lale

Çikolata Renkli Ambalaj ve Romantik Beyaz Tül ile 20 Adet Dış yüzeyi Turuncu ve Kahverengi ile taçlanmış, iç kısmı Şeker Pembe olan Taze Katmerli Lale Buketi sevdiklerinizi büyüleyecekBir Kucak dolusu..

350TL Vergiler Hariç: 297TL

Pembe Erengül Buketi

Pembenin her tonunu barındıran, katlanarak büyüyen Erengüllerin ve 5 Adet İthal Pembe geçişli güllerin muhteşem birleşimi..

250TL Vergiler Hariç: 212TL

Romantik Lale

Çikolata Renkli Ambalaj ve Romantik Beyaz Tül ile 20 Adet Dış yüzeyi Beyaz, iç kısmı Soft Pembe olan Taze Katmerli Lalenin muhteşem birleşimi sizi ve sevdiklerinizi büyüleyecekBir Kucak dolusu ortalam..

350TL Vergiler Hariç: 297TL

Sade Lale Beyaz

 Kuğu Misali 20 Adet Beyaz Lale, asaletin ve duru güzelliğin timsali...

250TL Vergiler Hariç: 212TL

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 11 (2 Sayfa)