Telefon

Bahar Çiçekleri

Bahar Çiçekleri

Özel Seri Mor Renkli Canlı Lale Buketi

Her Hafta pazartesi günü Hollanda'dan özel getirilen nadir bulunan renkte Fuşya - Mor Renkli LalelerBuket 20 Adet Özel seri CANLI Mor Lale içermekte olup, Çift Renkli Korea kağıdı ile ambalajlanmıştır..

708TL Vergiler Hariç: 600TL

Özel Seri Mor Renkli Canlı Lale ve Lila Gül Buketi

Her Hafta Pazartesi günleri Hollanda'dan özel getirtilen 10 Adet Özel Seri Canlı Mor Lale ile 10 Adet İthal Lila Güllerin Muhteşem Uyumu. Bu Masalsı bukete, fuşya kuru Lavantalar ile kenarlarında oya ..

708TL Vergiler Hariç: 600TL

10'lu Canlı Sade Lale Beyaz

 Kuğu Misali 10 Adet Beyaz Lale, asaletin ve duru güzelliğin timsali.Not: Stok durumuna göre Pembe, Turuncu ya da Kırmızı renklerde hazırlanabilir. Hangi renk istediğinizi özellikle belirtmenizi ..

295TL Vergiler Hariç: 250TL

Baharın Habercisi Rengarenk Lale Buketi

  Mevsimsel , Taptaze ve Dayanıklı 20 adet Beyaz, Sarı, Turuncu ve Kırmızı Renkli Nostaljik Lale AranjmanıLale tek başına sade bir güzelliği olması sebebi ile sevdiklerinize en içten ve yalı..

590TL Vergiler Hariç: 500TL

Beyaz Erengül Buketi

Taptaze Bembeyaz bir kucak saflığın ve masumiyetin temsili içten içe büyüyen erengül buketi..

295TL Vergiler Hariç: 250TL

Beyaz Lale

Craft Samani renk kağıda sarılı Canlı Taptaze 10 adet Bembeyaz Lale, wax dalları arasında nazende bir duruşla sevdiklerizin kucağında..

295TL Vergiler Hariç: 250TL

Deluxe Lale Buketi

50 adet ithal Nefes Kesici güzellikte kucak dolusu taptaze, pespembe katmerli Laleler hem de mis kokulu okaliptus yaprakları eşliğinde hem kendiniz hem de sevdikleriniz için bakmaya doyamayacağınız bi..

1.475TL Vergiler Hariç: 1.250TL

Ebru Sanatlı Beyaz Erengül Buketi

Ebru Sanatçısı tarafından icra edilmiş özel Ebru kağıdı ambalajı ile 1 demet beyaz erengüller ve 5 adet ithal, dayanıklı pembe geçişli güllerin muhteşem uyumu..

443TL Vergiler Hariç: 375TL

Ebru Sanatlı Vanda Orkide ve Lale Buketi

Bazı çiçekler sadece duruşları ile sevginizi haykırırlar...Ebru Sanatçısı tarafından icra edilmiş özel ebru kağıdı ambalajı ile 2 adet dayanıklı ve seçkin vanda orkide ve 10 adet Pembe Lale ihtişamı h..

531TL Vergiler Hariç: 450TL

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 21 (3 Sayfa)