Telefon

Bahar Çiçekleri

Bahar Çiçekleri

3ü1arada Bahar Renklerinde Şebboy Buketi

  Uzun vazo ömrüne sahip 15 adet Beyaz, Pembe ve Mor Renkli Nostaljik Şebboy AranjmanıŞebboy dayanıklı ve güzel kokulu bir bitkidir. İhtişamlı bir görünüşe sahip olup, sevdikleriniz içi..

205TL Vergiler Hariç: 190TL

Baharın Habercisi Rengarenk Lale Buketi

  Mevsimsel , Taptaze ve Dayanıklı 20 adet Beyaz, Sarı, Turuncu ve Kırmızı Renkli Nostaljik Lale AranjmanıLale tek başına sade bir güzelliği olması sebebi ile sevdiklerinize en içten ve yalı..

270TL Vergiler Hariç: 250TL

Beyaz Erengül Buketi

Taptaze Bembeyaz bir kucak saflığın ve masumiyetin temsili içten içe büyüyen erengül buketi..

270TL Vergiler Hariç: 250TL

Deluxe Lale Buketi

50 adet ithal Nefes Kesici güzellikte kucak dolusu taptaze, pespembe katmerli Laleler hem de mis kokulu okaliptus yaprakları eşliğinde hem kendiniz hem de sevdikleriniz için bakmaya doyamayacağınız bi..

1.079TL Vergiler Hariç: 999TL

Gülbeşeker

Toz Pembe Şeker tadında bir buket, mutluluk kucağınızda size gülümsüyormuş gibi hissedeceksiniz.10 Adet toz pembe ithal gül ve 10 adet pembe katmerli lalenin muhteşem uyumu..

496TL Vergiler Hariç: 459TL

Karlı Lale

Doğa Ana kar yağdırmadı, yağdırmış gibi onu yarattı!Gri Melanj Renkli Ambalaj ve Romantik Beyaz Tül ile 20 Adet soft pembe üst kısımları beyaz kırçıllı Taze Katmerli Lalenin muhteşem birleşimi sizi ve..

295TL Vergiler Hariç: 250TL

Lale-i Sümbül

Peri Masallarından fırlamışcasına büyülü, pamuk prensesin gülümsemesi kadar güzel bir buket!10 Adet katmetli Pembe Lale ve 5 adet ithal mor sümbül ve kuru lavanta rahiyası sizi ve sevdiklerinizi büyül..

308TL Vergiler Hariç: 285TL

Misk-i Sümbül

  O'na yıllarca unutamayacağı bir koku ve anı armağan etmek ister misiniz?9 adet Pembe, Mor ve Beyaz Renkli Nostaljik Sümbül Aranjmanı hem de 5 adet Craspedia taneciği ile birlikte sevdikler..

270TL Vergiler Hariç: 250TL

Muhteşem Lale

Çikolata Renkli Ambalaj ve Romantik Beyaz Tül ile 20 Adet Dış yüzeyi Turuncu ve Kahverengi ile taçlanmış, iç kısmı Şeker Pembe olan Taze Katmerli Lale Buketi sevdiklerinizi büyüleyecekBir Kucak dolusu..

270TL Vergiler Hariç: 250TL

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)