Telefon

Taze Lale Buketleri

Taze Lale Buketleri

Baharın Habercisi Rengarenk Lale Buketi

  Mevsimsel , Taptaze ve Dayanıklı 20 adet Beyaz, Sarı, Turuncu ve Kırmızı Renkli Nostaljik Lale AranjmanıLale tek başına sade bir güzelliği olması sebebi ile sevdiklerinize en içten ve yalı..

270TL Vergiler Hariç: 250TL

Deluxe Lale Buketi

50 adet ithal Nefes Kesici güzellikte kucak dolusu taptaze, pespembe katmerli Laleler hem de mis kokulu okaliptus yaprakları eşliğinde hem kendiniz hem de sevdikleriniz için bakmaya doyamayacağınız bi..

1.079TL Vergiler Hariç: 999TL

Gülbeşeker

Toz Pembe Şeker tadında bir buket, mutluluk kucağınızda size gülümsüyormuş gibi hissedeceksiniz.10 Adet toz pembe ithal gül ve 10 adet pembe katmerli lalenin muhteşem uyumu..

496TL Vergiler Hariç: 459TL

Karlı Lale

Doğa Ana kar yağdırmadı, yağdırmış gibi onu yarattı!Gri Melanj Renkli Ambalaj ve Romantik Beyaz Tül ile 20 Adet soft pembe üst kısımları beyaz kırçıllı Taze Katmerli Lalenin muhteşem birleşimi sizi ve..

295TL Vergiler Hariç: 250TL

Lale-i Sümbül

Peri Masallarından fırlamışcasına büyülü, pamuk prensesin gülümsemesi kadar güzel bir buket!10 Adet katmetli Pembe Lale ve 5 adet ithal mor sümbül ve kuru lavanta rahiyası sizi ve sevdiklerinizi büyül..

308TL Vergiler Hariç: 285TL

Muhteşem Lale

Çikolata Renkli Ambalaj ve Romantik Beyaz Tül ile 20 Adet Dış yüzeyi Turuncu ve Kahverengi ile taçlanmış, iç kısmı Şeker Pembe olan Taze Katmerli Lale Buketi sevdiklerinizi büyüleyecekBir Kucak dolusu..

270TL Vergiler Hariç: 250TL

Orange Bomb

Çikolata Renkli Ambalaj ve Romantik Beyaz Tül ile 20 Adet Dış yüzeyi Kahverengi ile taçlanmış, iç kısmı Turuncu olan Taze Katmerli Lale Buketi sevdiklerinizi büyüleyecek Bir Kucak dolusu mutluluktur. ..

270TL Vergiler Hariç: 250TL

Romantik Lale

Çikolata Renkli Ambalaj ve Romantik Beyaz Tül ile 20 Adet Dış yüzeyi Beyaz, iç kısmı Soft Pembe olan Taze Katmerli Lalenin muhteşem birleşimi sizi ve sevdiklerinizi büyüleyecekBir Kucak dolusu ortalam..

270TL Vergiler Hariç: 250TL

Sade Lale Beyaz

 Kuğu Misali 20 Adet Beyaz Lale, asaletin ve duru güzelliğin timsali...

162TL Vergiler Hariç: 150TL

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)