Telefon

Taze Lale Buketleri

Taze Lale Buketleri

30'lu Özel Seri CANLI MOR Lale Buketi

Her Hafta pazartesi günü Hollanda'dan özel getirilen nadir bulunan renkte Fuşya - Mor Renkli 30 Adet CANLI Laleler, Çift taraflı Korean Kağıt ile ambalajlanmaktadır.Not: Kağıt rengi stok durumuna göre..

1.062TL Vergiler Hariç: 900TL

Kişiye Özel El Yapımı Kabartmalı Çini Vazoda Özel Seri Laleler

Sanatçılara asırlarca ilham veren, Anadolu Selçuklularının çinilerinden Osmanlı sanatının incelikli motiflerine uzanır lâle. Buradan esinlenerek çıktığımız yolda yalnızca @berablooms seçkileri arasınd..

1.533TL Vergiler Hariç: 1.299TL

10'lu Canlı Sade Lale Beyaz

 Kuğu Misali 10 Adet Beyaz Lale, asaletin ve duru güzelliğin timsali.Not: Stok durumuna göre Pembe, Turuncu ya da Kırmızı renklerde hazırlanabilir. Hangi renk istediğinizi özellikle belirtmenizi ..

295TL Vergiler Hariç: 250TL

Baharın Habercisi Rengarenk Lale Buketi

  Mevsimsel , Taptaze ve Dayanıklı 20 adet Beyaz, Sarı, Turuncu ve Kırmızı Renkli Nostaljik Lale AranjmanıLale tek başına sade bir güzelliği olması sebebi ile sevdiklerinize en içten ve yalı..

590TL Vergiler Hariç: 500TL

Beyaz Lale

Craft Samani renk kağıda sarılı Canlı Taptaze 10 adet Bembeyaz Lale, wax dalları arasında nazende bir duruşla sevdiklerizin kucağında..

295TL Vergiler Hariç: 250TL

Deluxe Lale Buketi

50 adet ithal Nefes Kesici güzellikte kucak dolusu taptaze, pespembe katmerli Laleler hem de mis kokulu okaliptus yaprakları eşliğinde hem kendiniz hem de sevdikleriniz için bakmaya doyamayacağınız bi..

1.475TL Vergiler Hariç: 1.250TL

Ebru Sanatlı Lavantalı Özel Seri Mor Lale Buketi

Her Hafta pazartesi günü Hollanda'dan özel getirilen nadir bulunan renkte Fuşya - Mor Renkli 10 LalelerBuket kağıdı olarak Ebruzen tarafından icra edilmiş her biri 1 adet olan Özel Ebru kullanılmaktad..

413TL Vergiler Hariç: 350TL

Ebru Sanatlı Özel Seri CANLI MOR Lale Buketi

Her Hafta pazartesi günü Hollanda'dan özel getirilen nadir bulunan renkte Fuşya - Mor Renkli 30 Adet CANLI Laleler, Ebruzen tarafından icra edilmiş ebrulu özel saman kağıdı kağıt ile ambalajlanmaktadı..

1.121TL Vergiler Hariç: 950TL

Gülbeşeker

Toz Pembe Şeker tadında bir buket, mutluluk kucağınızda size gülümsüyormuş gibi hissedeceksiniz.10 Adet toz pembe ithal gül ve 10 adet pembe katmerli lalenin muhteşem uyumu..

649TL Vergiler Hariç: 550TL

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 21 (3 Sayfa)