Telefon

Bera Çiçekleri

Bera Çiçekleri

30'lu Özel Seri CANLI MOR Lale Buketi

Her Hafta pazartesi günü Hollanda'dan özel getirilen nadir bulunan renkte Fuşya - Mor Renkli 30 Adet CANLI Laleler, Çift taraflı Korean Kağıt ile ambalajlanmaktadır.Not: Kağıt rengi stok durumuna göre..

1.062TL Vergiler Hariç: 900TL

Ebru Sanatlı Ekvator Gülleri (Special Collection)

Özel Kolleksiyon Ebru Sanatı işlemeli kağıda sarılı 10 Adet taze ekvator gülü.Sevdiklerine unutulmaz ve Ölümsüz bir hediye, sanatsal çiçek arayanlara!Çiçek ölür fakat geriye hatırası kalacak bir eser ..

413TL Vergiler Hariç: 350TL

Ebru Sanatlı Pembe Degrade güller (Exclusive Collection)

Özel Kolleksiyon Ebru Sanatı işlemeli kağıda sarılı 10 Adet taze Pembe Renk geçişli ithal gülSevdiklerine unutulmaz ve Ölümsüz bir hediye, sanatsal çiçek arayanlara!Çiçek ölür fakat geriye hatırası ka..

413TL Vergiler Hariç: 350TL

Kişiye Özel El Yapımı Kabartmalı Çini Vazoda Özel Seri Laleler

Sanatçılara asırlarca ilham veren, Anadolu Selçuklularının çinilerinden Osmanlı sanatının incelikli motiflerine uzanır lâle. Buradan esinlenerek çıktığımız yolda yalnızca @berablooms seçkileri arasınd..

1.533TL Vergiler Hariç: 1.299TL

Kişiye özel Mini Butik Buketli Pleksi Yılbaşı kutusu

Sevdiklerinize özel, pleksi kutulu mini yılbaşı aranjmanı.Aranjmanımız aşkın sembolü 1adet canlı Ekvator gülü, Kokinalar, Altın rengi Haşhaş ve karlı ağaç dallarından oluşturulmuştur. Ek olarak, kişiy..

317TL Vergiler Hariç: 269TL

Özel Seri Mor Renkli Canlı Lale Buketi

Her Hafta pazartesi günü Hollanda'dan özel getirilen nadir bulunan renkte Fuşya - Mor Renkli LalelerBuket 20 Adet Özel seri CANLI Mor Lale içermekte olup, Çift Renkli Korea kağıdı ile ambalajlanmıştır..

708TL Vergiler Hariç: 600TL

Özel Seri Mor Renkli Canlı Lale ve Lila Gül Buketi

Her Hafta Pazartesi günleri Hollanda'dan özel getirtilen 10 Adet Özel Seri Canlı Mor Lale ile 10 Adet İthal Lila Güllerin Muhteşem Uyumu. Bu Masalsı bukete, fuşya kuru Lavantalar ile kenarlarında oya ..

708TL Vergiler Hariç: 600TL

10'lu Canlı Sade Lale Beyaz

 Kuğu Misali 10 Adet Beyaz Lale, asaletin ve duru güzelliğin timsali.Not: Stok durumuna göre Pembe, Turuncu ya da Kırmızı renklerde hazırlanabilir. Hangi renk istediğinizi özellikle belirtmenizi ..

295TL Vergiler Hariç: 250TL

Aşk-ı Kokina

Tutkulu aşkın rengi 5 adet kırmızı ekvator gülleri ile bereketin temsili olan 12 Dal Kokina Aranjmanı..

317TL Vergiler Hariç: 269TL

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 60 (7 Sayfa)