Telefon

Bera Çiçekleri

Bera Çiçekleri

Ebru Sanatlı Beyaz Erengül ve Katmerli Lale Buketi

Ebru Sanatçısı tarafından icra edilmiş özel saman ebru kağıdına sarılı özel kolleksiyon bir bukettir kendileri...İçerisinde başlıca her hafta taze olarak tedarik edilen 10 adet ithal Pembe Katmerli la..

378TL Vergiler Hariç: 350TL

Ebru Sanatlı Ekvator Gülleri (Special Collection)

Özel Kolleksiyon Ebru Sanatı işlemeli kağıda sarılı 10 Adet taze ekvator gülü.Sevdiklerine unutulmaz ve Ölümsüz bir hediye, sanatsal çiçek arayanlara!Çiçek ölür fakat geriye hatırası kalacak bir eser ..

378TL Vergiler Hariç: 350TL

Ebru Sanatlı Pembe Degrade güller (Exclusive Collection)

Özel Kolleksiyon Ebru Sanatı işlemeli kağıda sarılı 10 Adet taze Pembe Renk geçişli ithal gülSevdiklerine unutulmaz ve Ölümsüz bir hediye, sanatsal çiçek arayanlara!Çiçek ölür fakat geriye hatırası ka..

378TL Vergiler Hariç: 350TL

Kişiye Özel El Yapımı Kabartmalı Çini Vazoda Özel Seri Laleler

Sanatçılara asırlarca ilham veren, Anadolu Selçuklularının çinilerinden Osmanlı sanatının incelikli motiflerine uzanır lâle. Buradan esinlenerek çıktığımız yolda yalnızca @berablooms seçkileri arasınd..

1.619TL Vergiler Hariç: 1.499TL

Özel Seri Mor Renkli Canlı Lale Buketi

Her Hafta pazartesi günü Hollanda'dan özel getirilen nadir bulunan renkte Fuşya - Mor Renkli LalelerBuket 15 Adet Özel seri CANLI Mor Lale içermekte olup, Çift Renkli Korea kağıdı ile ambalajlanmıştır..

432TL Vergiler Hariç: 400TL

Özel Seri Mor Renkli Canlı Lale ve Lila Gül Buketi

Her Hafta Pazartesi günleri Hollanda'dan özel getirtilen 15 Adet Özel Seri Canlı Mor Lale ile 10 Adet İthal Lila Güllerin Muhteşem Uyumu. Bu Masalsı bukete, fuşya kuru Lavantalar ile kenarlarında oya ..

594TL Vergiler Hariç: 550TL

3ü1arada Bahar Renklerinde Şebboy Buketi

  Uzun vazo ömrüne sahip 15 adet Beyaz, Pembe ve Mor Renkli Nostaljik Şebboy AranjmanıŞebboy dayanıklı ve güzel kokulu bir bitkidir. İhtişamlı bir görünüşe sahip olup, sevdikleriniz içi..

205TL Vergiler Hariç: 190TL

Baharın Habercisi Rengarenk Lale Buketi

  Mevsimsel , Taptaze ve Dayanıklı 20 adet Beyaz, Sarı, Turuncu ve Kırmızı Renkli Nostaljik Lale AranjmanıLale tek başına sade bir güzelliği olması sebebi ile sevdiklerinize en içten ve yalı..

270TL Vergiler Hariç: 250TL

Baharın Habercisi Sarı Erengüller

 Çini Vazoda Katlanarak büyüyen Sarı erengüller alıcısına Bodrum Esintisi armağan etmekteNot: Erengülün rengi stok durumuna göre beyaz ya da fuşya olarak değişiklik gösterebilir...

378TL Vergiler Hariç: 350TL

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 64 (8 Sayfa)